28 Mar
2006
28 Mar
'06
09:36
Galciu wrote:
czy na tą liste juz nie przychodzą maile z info o błędzie wpisanym w
Na listę nigdy nie przychodziły, przychodziły na priva do zgłaszającego. Jeśli nie przychodzą, to widać coś się skopało po awarii, gdy mantis był stawiany od nowa. Proponowałem baseciqowi aktualizację mantisa do wersji 1.0, ale nie podjął tematu. -- Aleksander 'A.L.E.C' Machniak http://alec.pl gg-2275252 LAN Management System Developer http://lms.alec.pl
7396
Wiek (w dniach)
7396
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
A.L.E.C