28 Mar
2006
28 Mar
'06
12:18
Witajcie, Kogoś interesuje? Ktoś się wybiera może na konferencję http://www.cpi.com.pl/imprezy/2005/wimax2/index.php ? P.S. przepraszam za reklamę, to nie moja działka ;) Pozdr, Rafał
7396
Wiek (w dniach)
7396
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Rafał 'gryl' Doroszkiewicz