28 Lis
2006
28 Lis
'06
13:01
Witam wszystkich Chciałbym wydrukować wszystkim moim klientom tak zwane książeczki opłat/wpłat za abonament coś na wzór książeczek w spółdzielniach mieszkaniowych wie może ktoś jak to zrobić albo ma może gotowy szablon takiego dokumentu?? Dzięki za odpowiedzi Pozdrawiam Tomasz Brydak Net - Serwis
7146
Wiek (w dniach)
7146
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Net - Serwis Brydak Tomasz