28 Lis
2006
28 Lis
'06
13:01
Witam wszystkich Chciałbym wydrukować wszystkim moim klientom tak zwane książeczki opłat/wpłat za abonament coś na wzór książeczek w spółdzielniach mieszkaniowych wie może ktoś jak to zrobić albo ma może gotowy szablon takiego dokumentu?? Dzięki za odpowiedzi Pozdrawiam Tomasz Brydak Net - Serwis