11 Maj
2005
11 Maj
'05
12:40
Witaj Radoslaw, W Twoim liście datowanym 11 maja 2005 (12:03:55) można przeczytać:
i tak i nie... masz pelne prawo GPLowy system sprzedac po dowolnej cenie BEZ uslugi oczywiscie pod warunkiem za CALY system jest GPLowy :)
ale tutaj chodzilo nie o sprzedawnie systemu a o wdrazanie i konfiguracje wiec nie troluj -- Pozdrowienia, Rafal Drozd
7718
Wiek (w dniach)
7718
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Rafal Drozd