11 Maj
2005
11 Maj
'05
15:33
kto ma ? ktos robi ? ktos chce zrobic ? p.s. sponsoring niewykluczony ;) Robert CyberM -- Sarocom Network (http://www.sarocom.net) Debian Project (http://www.debian.org)
11 Maj
11 Maj
13:48
Robert CyberM napisał(a):
kto ma ? ktos robi ? ktos chce zrobic ?
A masz konto -biznes? Bo nie wiem czy są one w 100% takie same. Dla zainteresowanych: jest darmowy (dla osób prywatnych działających nie komercyjnie :p) moduł co prawda w Delphi ale jakaś firma dała coś co robi: 1. zaloguj do mbanku 2. pobierz najstarsze dane jakie możesz i dodaj do tych które masz 3. wyloguj 4. całość zrzuć do .txt / .csv Linka nie wspomnę. o wsparciu finansowym lepiej rozmawiać na liście "support" albo priv z konkretnym developerem/autorem. kd. -- Krzysztof Drewicz
7718
Wiek (w dniach)
7718
Ostatnia aktywność (w dniach)
1 komentarze
2 uczestnicy
uczestnicy (2)
-
Krzysztof Drewicz -
Robert CyberM