Re: [lms] Re: Ogólnie o systemie.
11 Lip
2004
11 Lip
'04
20:42
a) lms to baza danych i generator konfigów Ok. b) jak to wykorzystasz, to już Twoja sprawa Jasne. c) _nic_ nie zastąpi admina który wie co robi, czy to nazwiemy LMS czy też telefon do przyjaciela No też prawda. d) czego Ci brakuje? Jednynie brakowało mi tej informacji - podział pasma _działa_ w LMS = można zainstalować i testować. e) ja głównie lms używam, khem do wdrażania jako księgowość. Znajomi posiadający sieci i firmy wolą przepustowością jak i konfiguracją zajmować się sami. Rozumiem, dziękuję i pozdrawiam, DW
8017
Wiek (w dniach)
8017
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Dawid Wójcicki