11 Lip
2004
11 Lip
'04
20:42
a) lms to baza danych i generator konfigów Ok. b) jak to wykorzystasz, to już Twoja sprawa Jasne. c) _nic_ nie zastąpi admina który wie co robi, czy to nazwiemy LMS czy też telefon do przyjaciela No też prawda. d) czego Ci brakuje? Jednynie brakowało mi tej informacji - podział pasma _działa_ w LMS = można zainstalować i testować. e) ja głównie lms używam, khem do wdrażania jako księgowość. Znajomi posiadający sieci i firmy wolą przepustowością jak i konfiguracją zajmować się sami. Rozumiem, dziękuję i pozdrawiam, DW