okej, to w końcu co mam zrobić.
21 Cze
2003
21 Cze
'03
11:09
Witam. No to teraz każdy ładnie opisuje co ma być nowego w LMS. A ja powiem czy mam pomysł jak to zapisać w bazie danych. -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl
8402
Wiek (w dniach)
8402
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Łukasz Jarosław Mozer