21 Cze
2003
21 Cze
'03
11:09
Witam. No to teraz każdy ładnie opisuje co ma być nowego w LMS. A ja powiem czy mam pomysł jak to zapisać w bazie danych. -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl