Re: Zapytanie apropo ODLACZ UZYTKOWNIKA
12 Gru
2003
12 Gru
'03
09:55
Witaj Grzegorz, Friday, December 12, 2003, 9:07:39 AM, napisałeś:
Czy klikniecie na Odlacz uzytkownka, automatycznie blokuje go regulkami iptables czy tylko odlacza liczenie statystyk i zadluzenia ?
Kliknięcie odłącz użytkownika tak naprawdę nic nie robic poza zmianą statusu w bazie. To juz zadanie skryptów/daemona żeby usera odciąć. A reload też trzeba kliknąć.
Bo u mnie poza zgasnieciem ikonki zarowki nic sie nie dzieje ? Jesli powinno blokowac uzytkonika co powinienem sprawdzic ?
Uruchomić daemona/skrypty. -- Pozdrowienia, [ Marcin Król /Lexx lexx@polarnet.gliwice.pl ] [ GSM: +48504202454 GG: 652506 ICQ: 120579624 ] [ Per aspera ad astra Przez ciernie do gwiazd ]
8233
Wiek (w dniach)
8233
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Marcin Król