Zapytanie apropo ODLACZ UZYTKOWNIKA
12 Gru
2003
12 Gru
'03
09:07
Czy klikniecie na Odlacz uzytkownka, automatycznie blokuje go regulkami iptables czy tylko odlacza liczenie statystyk i zadluzenia ? Bo u mnie poza zgasnieciem ikonki zarowki nic sie nie dzieje ? Jesli powinno blokowac uzytkonika co powinienem sprawdzic ? Pozdrawiam Grzegorz Jakóbik
8233
Wiek (w dniach)
8233
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Grzegorz Jak�bik