16 Sty
2009
16 Sty
'09
08:28
Friday 16 January 2009 00:27:44 Robert napisał(a):
Czy lms da sie jakos sensownie wykorzystac do generowania konfigu binda ?
generuje daemonem od... chyba odkad mozna :)
Dziekuje bardzo za odpowiedzi, jednak bardziej mi chodzi gdzie mozna to dopisywac. Bo nie moge znalesc zadnego sensownego miejsca nawet na dopisanie prostego rekordu A. (uprzedzam ze nie zartuje i od czasu do czasu mam napadu chronicznej slepoty... ) :) -- Pozdrawiam Jarosław Czarniak Jarsat s.c. Kruczkowskiego 13F 80-288, Gdańsk jczarniak (at) jarsat (dot) pl tel. 0 58 736 50 10 NIP 583-25-65-608; REGON 191681902; !DSPAM:4970370b176189813612796!