Witam. Czy lms da sie jakos sensownie wykorzystac do generowania konfigu binda ? !DSPAM:496f902298761913455709!
On Thu, Jan 15, 2009 at 08:35:54PM +0100, Jaroslaw Czarniak wrote:
Witam. Czy lms da sie jakos sensownie wykorzystac do generowania konfigu binda ?
Ja używam(łem) lms-mgc do generowania plików strefy lokalnej oraz generowania revdns dla nich. -- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | _API Internet_ A. Stolarczyk i P. Gubernat Spółka Jawna | | System Administrator @ Repcio.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+ !DSPAM:496fbccc123139031758699!
Friday 16 January 2009 00:27:44 Robert napisał(a):
Czy lms da sie jakos sensownie wykorzystac do generowania konfigu binda ?
generuje daemonem od... chyba odkad mozna :)
Dziekuje bardzo za odpowiedzi, jednak bardziej mi chodzi gdzie mozna to dopisywac. Bo nie moge znalesc zadnego sensownego miejsca nawet na dopisanie prostego rekordu A. (uprzedzam ze nie zartuje i od czasu do czasu mam napadu chronicznej slepoty... ) :) -- Pozdrawiam Jarosław Czarniak Jarsat s.c. Kruczkowskiego 13F 80-288, Gdańsk jczarniak (at) jarsat (dot) pl tel. 0 58 736 50 10 NIP 583-25-65-608; REGON 191681902; !DSPAM:4970370b176189813612796!
On Fri, Jan 16, 2009 at 08:28:07AM +0100, Jaroslaw Czarniak wrote:
Friday 16 January 2009 00:27:44 Robert napisał(a):
Czy lms da sie jakos sensownie wykorzystac do generowania konfigu binda ?
generuje daemonem od... chyba odkad mozna :)
Dziekuje bardzo za odpowiedzi, jednak bardziej mi chodzi gdzie mozna to dopisywac. Bo nie moge znalesc zadnego sensownego miejsca nawet na dopisanie prostego rekordu A. (uprzedzam ze nie zartuje i od czasu do czasu mam napadu chronicznej slepoty... ) :)
Gdyż do zarządzania domeną to LMS się nie nadaje. -- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | _API Internet_ A. Stolarczyk i P. Gubernat Spółka Jawna | | System Administrator @ Repcio.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+ !DSPAM:4970849b228631590977493!
uczestnicy (3)
-
Jaroslaw Czarniak -
Przemysław 'Repcio' Gubernat -
Robert