j
k
j a
j l
...Dla mnie taryf być nie powinno, skoro zdecydowałeś się na 1C, czyli sumowanie BW. Powinny być tylko usługi, taryfy do gazu ;) To kwestia nazewnictwa. No więc nazywaj jak należy :>
Dla mnie taryf być nie powinno, skoro zdecydowałeś się na 1C, czyli sumowanie BW. Powinny być tylko usługi, taryfy do gazu ;) To kwestia nazewnictwa. No więc nazywaj jak należy :>
Zdrówko.
Wróć do wątku
Wróć do listy