W dniu 2012-05-08 20:15, Daniel Kulesza pisze:
W dniu 2012-05-08 15:44, Tomasz Chiliński pisze:
W dniu 08.05.2012 15:42, Daniel Kulesza napisał(a):
Ok. tak zrobię, narysuję i wkleję screena. Tylko troszkę to zajmie ;)
Może przy okazji GIMP-a 2.8 uda Ci się przetestować ;-)
No to zacznijmy od klawiszy szybkiego dostępu (ikonki znalazłem na szybko więc to jest kwestia do dopracowania). Przyciski powinny robi jakiś efekt przy wciskaniu no i po najechaniu ukazywać się chmurki informacyjne.
od lewej
1. Lista klientów 2. Lista komputerów 3. Lista faktur 4. Rejestr kasowy (po naciśnięciu wyświetla się domyślny rejestr, a nie lista rejestrów) 5. Lista dokumentów 6. Historia operacji finansowych Powyższe jest w osobnym "bloku list"
7. Nowy Klient 8. Nowy Komputer 9. Nowa Faktura 10. Nowe KP 11. Nowy dokument najlepiej by było jakby system sam sobie sprawdzał co jaki użytkownik klika najczęściej i to by się pojawiało na pasku szybkiego uruchamiania ;)
-- Michał