Aha. Aby uprzedzic ew. pytania lub sugestie. Po kliknieciu na instancje lub wybraniu opcji "przegladaj konfiguracje" dostaje komunikat: Ta instancja nie posiada żadnych opcji konfiguracyjnych. Monday 31 March 2008 10:23:00 napisałeś(-łaś):
Jaroslaw Czarniak wrote:
Witam. W manualu lms demona wyczytalem praktycznie wszystko co potrzeba mi do szczescia. Po za jedna rzecza. Gdzie nalezy podawac cala konfiguracje poszczegolnych modulow ??? (lms/doc/html/pl/daemon-modules.html#DAEMON-DHCP) Ani lms.ini, ani lms-mgc.ini nie wydaja sie wlasciwe do tego...
za dokumentacją:
6.1.3. Konfiguracja
Całą konfigurację demona i modułów przeprowadza się przy pomocy LMS-UI w menu Konfiguracja -> Demon.
Czyli definiujesz hosta i instancje.
-- Pozdrawiam Jarosław Czarniak Jarsat s.c. Kruczkowskiego 13F 80-288, Gdańsk jczarniak (at) jarsat (dot) pl tel. 0 58 741 77 02 !DSPAM:47f0d596296021886019037!