Witam! chce zamienić swoj system na LMS'a ale mam pare pytań, i prosze kogos kto używa lms o odpowiedzi 1. czy mozna miec klienta bezplatnego ? 2. czy mozna wpisac okres umowy? dla mnie to wazne bo mamy umowy na 12, 24, 36 mies i bezterminowe, po okresie umowy na czas określony klient przechodzi na umowe na czas nieokreslony i ma inny cennik, jesli tego nie ma to sie pogubie w tym kiedy sie komu konczy umowa itd. 3. co oznacza przy tworzeniu zobowiązania lista komputertów ? u mnie w systemie zobowiązania generowane sa na podstawie klientow, a nie komputerów, a tutaj widze ze musze wybrac komputery, o co biega? 4. jak tworze zobowiazanie i wpisuje okres np do konca stycznia 2009 to przypomni mi przed 1 lutym 2009 ze mam kolesie ktory nie otrzyma w lutym faktury mimo ze dalej ma net? zobowiazanie sie skoczylo, fv generowane sa automatycznie, co teraz ? 5. Osprzet sieciowy jak to wygląda w przypadku MT ? 6. numeracja faktur , u mnie było XX/miesiac/rok np. 999/02/2008 da sie tak ? 7. rozliczenia masowe Bank Zachodni WBK działa ? 8. tworzenie dekretów dla zewnętrznego programu księgowego, będą jakieś problemy ? to tyle na razie michal !DSPAM:47af04b4207765156419305!