On Fri, Jan 16, 2009 at 08:28:07AM +0100, Jaroslaw Czarniak wrote:
Friday 16 January 2009 00:27:44 Robert napisał(a):
Czy lms da sie jakos sensownie wykorzystac do generowania konfigu binda ?
generuje daemonem od... chyba odkad mozna :)
Dziekuje bardzo za odpowiedzi, jednak bardziej mi chodzi gdzie mozna to dopisywac. Bo nie moge znalesc zadnego sensownego miejsca nawet na dopisanie prostego rekordu A. (uprzedzam ze nie zartuje i od czasu do czasu mam napadu chronicznej slepoty... ) :)
Gdyż do zarządzania domeną to LMS się nie nadaje. -- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | _API Internet_ A. Stolarczyk i P. Gubernat Spółka Jawna | | System Administrator @ Repcio.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+ !DSPAM:4970849b228631590977493!