15 Sty
2009
15 Sty
'09
18:28
Witaj A.L.E.C, W Twoim liście datowanym 15 stycznia 2009 (18:11:47) można przeczytać: ALEC> gal01 wrote:
Witam!
Czy jest możliwość przy wystawianiu faktur za pomocą demona zastosować inną linię numeracyjną dla klientów indywidualnych i firm? (W aktualnej wersji cvs)
ALEC> nie, musisz ich podzielić na grupy/firmy Tak myślałem. Ale pokazało się w edycji użytkownika pole osoba fizyczna / firma, miałem nadzieję, że się da wykorzystać. -- Pozdrowienia, Tomek mailto:gal01@wp.pl !DSPAM:496f725183806491211187!