Witam! Czy jest możliwość przy wystawianiu faktur za pomocą demona zastosować inną linię numeracyjną dla klientów indywidualnych i firm? (W aktualnej wersji cvs) -- Pozdrowienia, Tomek mailto:gal01@wp.pl !DSPAM:496f6b1177451989010922!
gal01 wrote:
Witam!
Czy jest możliwość przy wystawianiu faktur za pomocą demona zastosować inną linię numeracyjną dla klientów indywidualnych i firm? (W aktualnej wersji cvs)
nie, musisz ich podzielić na grupy/firmy -- Aleksander 'A.L.E.C' Machniak http://alec.pl gg:2275252 LAN Management System Developer http://lms.org.pl Roundcube Webmail Developer http://roundcube.net !DSPAM:496f6e6280111252921014!
Witaj A.L.E.C, W Twoim liście datowanym 15 stycznia 2009 (18:11:47) można przeczytać: ALEC> gal01 wrote:
Witam!
Czy jest możliwość przy wystawianiu faktur za pomocą demona zastosować inną linię numeracyjną dla klientów indywidualnych i firm? (W aktualnej wersji cvs)
ALEC> nie, musisz ich podzielić na grupy/firmy Tak myślałem. Ale pokazało się w edycji użytkownika pole osoba fizyczna / firma, miałem nadzieję, że się da wykorzystać. -- Pozdrowienia, Tomek mailto:gal01@wp.pl !DSPAM:496f725183806491211187!
uczestnicy (2)
-
A.L.E.C -
gal01