28 Mar
2006
28 Mar
'06
12:18
Witajcie, Kogoś interesuje? Ktoś się wybiera może na konferencję http://www.cpi.com.pl/imprezy/2005/wimax2/index.php ? P.S. przepraszam za reklamę, to nie moja działka ;) Pozdr, Rafał