28 Lis
2011
28 Lis
'11
23:45
wpisz interfejs w dane sieci, a potem przy arpingu pobierz i wstaw zmienna zamiast interfejsu. ----- Oryginalna wiadomość -----
Od: "Jan Łukasz Ciećko" <jlc@o2.pl> Do: lms@lists.lms.org.pl Wysłane: poniedziałek, 28 listopad 2011 23:22:27 Temat: Re: [lms] Mapa :)
Dnia 28-11-2011 o 23:16:25 Tomasz Chiliński <tomasz.chilinski@chilan.com>
jak to ustawic dla arpinga zwlaszcza ze tam potrzeba podac interfejs z lms jesli maszyna ma kilka interfejsow lan wymaga to pobranie odpowiedniej zmiennej
-- Pozdrawiam Jarosław Czarniak Jarsat s.c. Kruczkowskiego 25, 80-288, Gdańsk jczarniak (at) jarsat (dot) pl tel. 0 58 736 50 01 NIP 583-25-65-608, REGON 191681902