15 Sty
2009
15 Sty
'09
17:57
Witam! Czy jest możliwość przy wystawianiu faktur za pomocą demona zastosować inną linię numeracyjną dla klientów indywidualnych i firm? (W aktualnej wersji cvs) -- Pozdrowienia, Tomek mailto:gal01@wp.pl !DSPAM:496f6b1177451989010922!