21 Sty
2004
21 Sty
'04
23:08
Witam.
Jak myślicie??? Czy nie przydałoby się przeieść grupy na serwer news??? czasami trochę się gubie w hierarhii wiadomości jak temat jest mocno wałkowany.
Nie ma jak i gdzie. -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl