15 Sty
2009
15 Sty
'09
23:45
On Thu, Jan 15, 2009 at 08:35:54PM +0100, Jaroslaw Czarniak wrote:
Witam. Czy lms da sie jakos sensownie wykorzystac do generowania konfigu binda ?
Ja używam(łem) lms-mgc do generowania plików strefy lokalnej oraz generowania revdns dla nich. -- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | _API Internet_ A. Stolarczyk i P. Gubernat Spółka Jawna | | System Administrator @ Repcio.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+ !DSPAM:496fbccc123139031758699!