10 Lut
2008
10 Lut
'08
19:25
Michał Brzemia pisze:
tak, taryfa na 0 zł
Dla taryfy 0zł nie będą wystawiane FV ?
Co do samych faktur, to przy tworzeniu zobowiązania możesz dokonać wyboru (jeśli nie wybierzesz opcji "z fakturą", to będą się generować zobowiązania bez faktur).
2. czy mozna wpisac okres umowy?
można
gdzie tego szukac? w klientach?
To zależy, w jakim celu - -np w dokumentach klienta - jeśli chodzi ci o samą umowę -bardziej użyteczne są daty obowiązywania zobowiązań Co do samego wdrożenia - ciężko powiedzieć - wszystko zależy od tego, jak bardzo obecny system jest zintegrowany z siecią... pozdro !DSPAM:47af41ad259801804284693!