No to zacznijmy od klawiszy szybkiego dostępu (ikonki znalazłem na szybko więc to jest kwestia do dopracowania). Przyciski powinny robi jakiś efekt przy wciskaniu no i po najechaniu ukazywać się chmurki informacyjne. od lewej 1. Lista klientów 2. Lista komputerów 3. Lista faktur 4. Rejestr kasowy (po naciśnięciu wyświetla się domyślny rejestr, a nie lista rejestrów) 5. Lista dokumentów 6. Historia operacji finansowych Powyższe jest w osobnym "bloku list" 7. Nowy Klient 8. Nowy Komputer 9. Nowa Faktura 10. Nowe KP 11. Nowy dokument Powyższe jest w osobnym "bloku nowe". Dotyczą "globalnych" rzeczy (czyli faktura ale jeszcze bez klienta, kp to samo, komputer też). Wszystko tak jak się klika po lewej na nowe. I tak jeszcze można dodać najczęściej używane rzeczy jak helpdesk itp. Co o tym sądzicie ? Jak takie coś będzie ok.. to zabiorę się za rysowanie dalej ;)