5 Mar
2008
5 Mar
'08
16:40
----- Original Message ----- From: "Andrzej Banach" <lms@net-komp.net.pl> To: "lista użytkowników LMS" <lms@lists.lms.org.pl> Sent: Wednesday, March 05, 2008 4:36 PM Subject: Re: [lms] problem z lms-mgc lub jak wyłuskać z bazy dane i zapisać je w pliku Zainteresuj sie demonem lmsd i modulem tc-new lub "chyba" tez tc-ng). Robi dokladnie to co chcesz (ma powiazania taryfa-komputer). Tylko nie podales wersji lms'a wiec nie wiem czy akurat Twoja obsluguje... -- pozdrawiam; Andrzej Banach LMS w wersji najnowszej (wczoraj aktualizowalem) pozdr. !DSPAM:47cebf0e233155862520361!